Hakkımızda

Ticari hayatına 1947 yılında Ankara’da DEMİRYÜREK İNŞAAT olarak, kurucumuz Cemil DEMİRYÜREK ile başlayan şirketimiz; Ankara’da bulunduğu yıllarda inşaat ürünleri ve taahhüt işleri ile Ankara ve Baştaş Çimento bayiliklerini yürütmüştür.
Ankara paralelinde İstanbul ve Yalova merkezli açmış olduğu şubelerini kuvvetlendirerek NUH Çimento Bayiliğini almış; Şirket yönetimi ikinci jenerasyona, Ahmet ve Mehmet DEMİRYÜREK kardeşlerine geçmiştir. NUH Çimento bayilik yapılanmasına paralel olarak üç farklı lokasyonda bulunan NUH beton Santral işletmenliğini yapmıştır.
İSTANBUL Tuzla lokasyonunda şubeleşen şirketimiz; üçüncü kuşak yöneticiler ile birlikte, DEMAŞ GRUP çatısı altında, NUHDEM PLASTİK , NUH KOMPOZİT, NUHTEL, YDM, DMY GRUP ve DSM A.Ş şirketlerinin kurucu ortaklığı ile yatırımlarına ivme kazandırmıştır.
Büyüme potansiyelini güçlendirerek, dallarında her biri dünya markası olan NUH ÇİMENTO/BETON, YTONG, KALE SERAMİK, KNAUF, NİPPON PAİNT, SOPREMA, WEBER, BTM, FİLLİ BOYA, KÖSTER, ODE, DALSAN, SOUDAL, BAUMİT, DELTA, ENTEGRE, TEKNO, KİLSAN, RAVABER,TERRAWOOL, SİKA DAVCO, gibi bir çok ürün grubunun bölge/ana bayiliklerini, bünyesinde toplamıştır.
Tecrübeli ve bilgili uzman kadrosu ile inşaat ürünleri ve inşaat taahhüt işlerinde , bölge sınırı koymaksızın inşaat şantiyelerine direkt ulaşan ve çözüm ortaklı partner olma yolunda, sektördeki varlığını günden güne daha sağlam temellere dayandıran yeniliğe açık olmayı ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen eğitimli kadrosu ile yol almaktadır.
Misyonumuz: Üretim, İnsaat, izolasyon ve Tedarikçi sıfatıyla müsteri beklentilerini aşmak, en güvenilir ve en verimli çözümler sunarak müsterilerimiz için değer yaratmak, çalısanlarımıza kendilerini sürekli gelistirecekleri yaptıkları isten gurur duyacakları bir is ortamı sağlamak.
Vizyonumuz; Kendimizi sürekli gelistirip, müsterilerimizin standart ve beklentilerini asarak hep bir adım ileride olmak, yarattığımız verimliliği müsterilerimiz ile paylasarak sektörümüzde ve faaliyet alanımızda örnek ve lider olmak, sürekli ileriyi düsünerek yenilikçi, sorumlu, tutkulu, rekabetçi bir sirket olmak.